2022-12-08

Ką būtina žinoti, gavus teismo šaukimą?

Tinkamai pasiruošti teismo procesui gali padėti atstovas, todėl, iškilus tam tikroms abejonėms, naudingiausia kreiptis profesionalios pagalbos į kvalifikuotus specialistus, turinčius teisinių žinių. Advokatai, advokato padėjėjai įvertins konkrečias ir aktualias aplinkybes, susijusias su teisminiu ginču ir pateiks naudingiausius patarimus kiekvienoje situacijoje.

Plačiau Read more button

2022-11-15

Interviu su advokatu Vidmondu Vėgeliu

Advokatas Vidmondas Vėgelis: „Manau, kad geras advokatas, visų pirma, demonstruoja savo interesą padėti žmogui, norą, kuo atsakingiau atlikti savo, kaip advokato, pareigą. Juo turi pasitikėti klientai bei kolegos. Jis turi turėti bendražmogiškąsias savybes: būti darbštus, pareigingas, stropus, jautrus, rūpestingas, nuoširdus, imlus įvairioms teisinėms naujovėms ir iniciatyvoms“.

Plačiau Read more button

2022-11-03

Netesybos – praktiniai taikymo aspektai

Netesybos – prievolių įvykdymo užtikrinimo priemonė ir civilinės atsakomybės forma. Tai įstatymų, sutarties ar teismo nustatyta pinigų suma, kurią skolininkas privalo sumokėti kreditoriui, jeigu prievolė neįvykdyta arba netinkamai įvykdyta.

Plačiau Read more button

2022-10-19

Netesybos – teisiniai aspektai

Pastaraisiais metais susiklosčiusios išskirtinės, nenumatytos ir specifinės aplinkybės daro įtaką ne tik kasdieniniam gyvenimui, bet ir asmenų prievolių bei įsipareigojimų tinkamam vykdymui, sutartinių santykių stabilumui, pastovumui. Neretai sutartiniuose santykiuose sudarant sutartis, tam tikros rizikos, kurios ne visuomet gali būti paprastai prognozuojamos ir numatomos, nėra įvertinamos. Tokiu atveju, komplikuojantis sutartinių įsipareigojimų vykdymui, kyla klausimas, kaip užtikrinti abiejų šalių interesų pusiausvyrą ir ar ji apskritai įmanoma, siekiant maksimaliai sumažinti neigiamas pasekmes prievolės neįvykdžiusiai šaliai ir tai, kuri negavo pagal susitarimą to, ko pagrįstai tikėjosi.

Plačiau Read more button

2022-10-11

Ieškome biuro administratoriaus(-ės)!

Kurdami advokatų profesinę bendrija CONSTAT, partneriai siekia, kad joje dirbtų atsakingi ir kruopštūs specialistai, o klientui būtų teikiamas realus, ne tik formalus, dėmesys. Šiuo metu ieškome biuro administratoriaus(-ės), kuriam(-iai) reikės ne tik rūpintis biuro veiklos organizavimu, bet ir bendradarbiauti su tiekėjais, partneriais bei klientais, įgyvendinant aukštus paslaugų teikimo standartus.   Darbo pobūdis Biuro veiklos organizavimas […]

Plačiau Read more button