Advokatų profesinė bendrija „Constat“

Skirtingų sričių ekspertus „po vienu stogu“ subūrusi advokatų profesinė bendrija „Constat“, kurioje šiandien dirba daugiau nei 30 savo srities profesionalų, teikia teisines paslaugas juridiniams ir fiziniams asmenims, konsultuoja klientus vykdant komercinę veiklą, atstovauja teismo, arbitražo ir mediacijos procesuose, teikia ekspertines nuomones dėl teisės aktų taikymo praktikoje bei verslo projektų plėtros Lietuvoje ir užsienyje, atstovauja savo klientams baudžiamosiose bylose.

Kurdami bendriją partneriai siekė, kad joje dirbtų atsakingi ir kruopštūs specialistai, o klientui būtų teikiamas realus, ne tik formalus, dėmesys. Pasitikėjimą „Constat“ vykdoma veikla užtikrina ne tik komandos teikiamos ekspertinės žinios, gilus konkrečios teisės šakos išmanymas ar nepriekaištingas paslaugų teikimas, bet ir ją sudarantys specialistai, nepabūgstantys atrasti inovatyvius būdus sudėtingoms ir iššūkius keliančioms problemoms spręsti, su kuriomis jie susiduria kiekvieną dieną.

Bendrijos nariai taip pat dėsto ir vykdo mokslinius projektus Mykolo Romerio bei Vilniaus universitetuose, taip prisidėdami prie nacionalinės teisėkūros ir mokslinės doktrinos pažangos.