Advokatų profesinė bendrija „Constat“

Skirtingų sričių ekspertus „po vienu stogu“ subūrusi advokatų profesinė bendrija „Constat“, kurioje šiandien dirba daugiau, nei 20 savo srities profesionalų, teikia teisines paslaugas juridiniams ir fiziniams asmenims, konsultuoja klientus vykdant komercinę veiklą, atstovauja teismo, arbitražo ir mediacijos procesuose, teikia ekspertines nuomones dėl teisės aktų taikymo praktikoje bei verslo projektų plėtros Lietuvoje ir užsienyje ir atstovauja savo klientams baudžiamosiose bylose.

Kurdami bendriją partneriai siekė, kad joje dirbtų atsakingi ir kruopštūs specialistai, o klientui būtų teikiamas realus, ne tik formalus, dėmesys. pasitikėjimą „Constat“ darbu užtikrina ne tik tai, komanda suteikia ekspertines žinias, gilų konkrečios teisės šakos išmanymą ar puikų paslaugų teikimą, bet ir tai, kad ją sudaro specialistai, turintys vaizduotę, nebijantys kurti naujus būdus spręsti sudėtingas ir iššūkius keliančias problemas, su kuriomis jie susiduria kiekvieną dieną.

Bendrijos nariai taip pat dėsto ir vykdo mokslinius projektus Mykolo Romerio bei Vilniaus universitetuose, taip prisidėdami prie nacionalinės teisėkūros ir mokslinės doktrinos pažangos.